Про нас


Про нас

//unika.cn.ua/wp-content/uploads/2019/07/about-chif.jpg

Розвиваючі програми "Уніка"

Приходить час, коли кожна родина, в якій є маленька дитина, починає замислюватись над тим, як навчити дитину читати. Коли починати? Як це зробити? Яку методику обрати? На ці та інші питання ви знайдете відповіді в нашому центрі «УНІКА».

Одна з найкращих методик навчання читання дошкільнят від 4-х років – це методика Людмили Шелестової , за якою працюють в нашому центрі. Виконуючи нескладні ігрові завдання, діти навчаються читати легко й непомітно для себе: спочатку вчаться читати склади і слова, а потім – словосполучення, речення, тексти.
Навчання проходять в ігровій формі з цікавими фізвідпочинками, з гарним позитивним настроєм.

Наші розвиваючі центри Unika працують більше 10 років. Вони розташовані в різних районах міста і Ви зможете підібрати найбільш зручний для Вашої дитини. Досвідчені викладачі знайдуть підхід до кожної дитини. Важливим моментом є те, що у групах невелика наповнюваність, не більше 10 учнів.
Це дає змогу приділити більше уваги кожному учню. Поставити правильно руку під час письма, перевірити навички читання, викликати до дошки всіх бажаючих. Та і просто подивитися на їхні посмішки, на їхні обличчя і оченята. Такий візуальний контакт з дітьми є дуже важливим на першому етапі їхнього знайомства з учителем, зі школою.

Ефективність

Освоєння дітьми початкових навичок, які так необхідні для роботи в колективі, самостійної роботи та роботи в мінігрупах. Гарантія успіху дитини і спокою батьків!

Всебічність

Все, що потрібно для підготовки першокласника в одній книзі. Логіка та математика, читання по складах, розвиток мовлення, світ навколо

Зацікавленність дитини

Інноваційні методики ранньго розвитку, а також ігри, лабіринти, квести, тести, розмальовки — творчі та ігрові завдання.

Позитивність

В усіх видах діяльності дитини ми підтримуємо її віру в себе, в доброзичливе ставлення до
неї оточуючих. Ми забезпечуємо «ситуацію успіху» та стимулюємо до спілкування.

Приємні відгуки

Підтримуємо тісний контакт із батьками, які вдячні за підготовку, самостійність, впевненість їх дітей у своїх силах та знаннях

Професіоналізм

Наші Вчителі-Професіонали мають досвід не менше ніж 10 років. Ми постійно підвищуємо свій кваліфікаційний рівень.