Дитячий психолог


Дитячий психолог

Дитячий психолог
від 300 грн/60хв.
Індивідуальні заняття
гнучкий графік по 60 хвилин заняття

Допомогти батькам пережити вікові кризи дитини, надати підтримку дитині при поведінкових та емоційних розладах та допомогти їй адаптуватися у суспільстві. Ці та багато інших проблем допоможе вирішити дитячий психолог.

 

 

Батьки іноді не розуміють, чому їх дитина стала некерованою, чому у неї виникають конфлікти з однолітками, чому вона погано вчиться в школі, влаштовує істерики та не слухається вдома. Дорослі зіштовхуються з багатьма труднощами в процесі виховання дитини, однак всім хочеться бачити в майбутньому цілісну, гармонійну особистість. 

Важливо своєчасно помітити зміни в поведінці та емоційному стані дитини та звернутися до дитячого психолога, який допоможе з’ясувати причини та почати роботу над проблемами, що існують. Завдяки психологу діти мають можливість подолати свої труднощі на початкових етапах і не нести вантаж проблем в доросле життя.

Дитячий психолог потрібен, якщо:

- дитина складно адаптується до садочка або школи;

- якщо у неї підвищена тривожність, страхи;

- агресивна або імпульсивна поведінка;

- проблеми спілкування з однолітками або з дорослими;

- низька самооцінка та невпевненість у собі

Та ще в багатьох випадках, які турбують як самих дітей так і дорослих. 

Також до психолога можна звернутися для того, щоб отримати рекомендації про підготовку дитини до садочка та перевірити шкільну готовність перед  тим, як вступати до першого класу.

Дитячий психолог проводить консультації для батьків, психодіагностику дитини, діагностує стиль виховання, який використовують батьки, проводить індивідуальні заняття з дитиною (ігрову та арт-терапію, казкотерапію) та групові заняття з дітьми.