Чудова підготовка до школи: дитина навчилася читати, писати літери і рахувати! Цікаві заняття, син ходить з задоволенням! Будемо рекомендувати знайомим. Дякуємо!

Враження найкращі, дитина навчилася читати і рахувати. Ми прийшли — нічого не знали, а завдяки Наталії Григорівни досягли високих результатів. Тепер моя дитина впевнено піде до 1 класу.

Дитина за період навчання навчилася, як рахувати так писати і читати. Малеча ходила на заняття з задоволенням! Найкращі враження у нас від підготовки до школи!

Дуже гарний педагог, багато чого вклала в розвиток дітей. Син ходив з задоволенням завжди. Матеріал подавався доступно! Дякуємо за вашу працю!

Ми, батьки і наша донечка, в неймовірному захваті від підготовки і навчання. Дитина з захопленням відвідувала всі уроки. Цікаво, доступно, зрозуміло. Вчитель Алла Володимирівна Ви неймовірні! Індивідуальний підхід до кожної дитини. Завдяки Вам, наша дитина полюбила навчання. Хто планує відвідувати цю школу, будьте впевнені, що якщо ви хочете, щоб ваш першачок йшов підготовлений до школи на всі 100%, то вам сюди! Однозначно не пошкодуєте! Ми дуже вдячні за все! Бажаємо процвітання і успіху школі!

Спасибо огромное вашему центру за подготовку детей к школе! Особая благодарность Наталье Васильевне- нашей учительнице с отделения по адресу Доценко 26а. Мы очень вам благодарны! И будем рекомендовать вас! Благодарим!!!

Хочу похвалити і подякувати Олені Миколаївні за вміння відчувати дітей, за вміння зацікавити…Ваня після двох занять після карантинної паузи приходить дуже в позитивному настрої, у натхненні пізнавати нове…Після вчорашнього заняття, як скарб, носить свій 1 читайлер і всім, всім показує…Вчитель вміє подарувати заряд до пізнання нового, це так добре!

Хочу выразить огромную благодарность, центру «Уника». За интересную методику обучения. Ребенок весь год с удовольствием ходит к Вам в центр. Теперь мы умеем писать, читать, считать и решать маленькие задачки. Большое спасибо нашему педагогу Виктории Викторовне – это невероятный педагог.

Наша перша вчителька, Наталія Василівна! Велике вам ДЯКУЮ від чистого серця за Вашу безцінну працю і досвід, яким Ви радо з нами ділилися! Бажаю навчальному центру «Уніка» довгих років успішної діяльності.

Я дуже вдячна Вашому центру і задоволена викладачем. Наталія Василівна – викладач від бога. Моя дитина і я дуже задоволені, що обрали саме ваш центр. За рік навчання ми отримали гарні знання.
Хочемо висловити Вам подяку. Подальшого процвітання Вашому центру.