Спасибо огромное вашему центру за подготовку детей к школе! Особая благодарность Наталье Васильевне- нашей учительнице с отделения по адресу Доценко 26а. Мы очень вам благодарны! И будем рекомендовать вас! Благодарим!!!

Хочу похвалити і подякувати Олені Миколаївні за вміння відчувати дітей, за вміння зацікавити…Ваня після двох занять після карантинної паузи приходить дуже в позитивному настрої, у натхненні пізнавати нове…Після вчорашнього заняття, як скарб, носить свій 1 читайлер і всім, всім показує…Вчитель вміє подарувати заряд до пізнання нового, це так добре!

Хочу выразить огромную благодарность, центру «Уника». За интересную методику обучения. Ребенок весь год с удовольствием ходит к Вам в центр. Теперь мы умеем писать, читать, считать и решать маленькие задачки. Большое спасибо нашему педагогу Виктории Викторовне – это невероятный педагог.

Наша перша вчителька, Наталія Василівна! Велике вам ДЯКУЮ від чистого серця за Вашу безцінну працю і досвід, яким Ви радо з нами ділилися! Бажаю навчальному центру «Уніка» довгих років успішної діяльності.

Я дуже вдячна Вашому центру і задоволена викладачем. Наталія Василівна – викладач від бога. Моя дитина і я дуже задоволені, що обрали саме ваш центр. За рік навчання ми отримали гарні знання.
Хочемо висловити Вам подяку. Подальшого процвітання Вашому центру.

Викладач є професіоналом з високим рівнем знань та добре находить спільну мову з дітьми. Завжди доброзичлива до дітей та батьків. Моя дитина з задоволенням ходить на уроки. Бажаю успіхів та задоволення від роботи.

Дякуємо за уважне та чуйне відношення до дитини. Дитина стала більше розуміти англійську мову. Із задоволення в свої 5 років йшла на заняття до вас. Викладач професійно та цікаво проводила заняття.

Висловлюємо велику вдячність центру «Уніка» за вашу майстерність та професіоналізм. З Вами пізнали перший смак навчання, з великим задоволення відвідуємо ваші уроки. Дякуємо Вам, що прищепили нашим дітям любов до знань.

Очень благодарна учебному центру «Уника», особенно Викторие Викторовне, за ответственный, увлекательный, интересный подход и отношение к дочери Кире. За год обучения Кира очень подтянула свои знания, много узнала нового. Ребенок ходил на занятия с ОГРОМНЫМ удовольствием и желанием.

Центр «Уніка» моя дитина Шевченко Вікторія відвідувала заняття у 2019-2020 році: навчальна програма за якою проводилася підготовка діток до школи дуже цікава, інформативна, різнобічна. Викладач, Наталія Миколаївна, професіонал своєї справи, цікаво, доступно та заохочуючи діток проводила цікаві заняття. Стала для їх авторитетом. Особлива подяка за увагу та запропоновані завдання під час карантину. Це дуже допомагало організувати навчання не тільки діток, але й батьків.