Спасибо огромное вашему центру за подготовку детей к школе! Особая благодарность Наталье Васильевне- нашей учительнице с отделения по адресу Доценко 26а. Мы очень вам благодарны! И будем рекомендовать вас! Благодарим!!!

Хочу похвалити і подякувати Олені Миколаївні за вміння відчувати дітей, за вміння зацікавити…Ваня після двох занять після карантинної паузи приходить дуже в позитивному настрої, у натхненні пізнавати нове…Після вчорашнього заняття, як скарб, носить свій 1 читайлер і всім, всім показує…Вчитель вміє подарувати заряд до пізнання нового, це так добре!

Добрий вечір!Хочу похвалити і подякувати вашому педагогу Олені Миколаївні. Ходимо на заняття з вересня,але вона така уважна,така доброзичлива,стільки позитиву для дітей. Наприклад, сьогодні мій Ваня в садку загубив деталь легко і був дуже сумний і плакав,і вже й на заняття не хотів. Я його втішила і домовились іти, а після уроку вийшов веселий і бадьорий. Відчувається, що людина живе цією професією,а не просто працює вчителем.

Хочу выразить огромную благодарность, центру «Уника». За интересную методику обучения. Ребенок весь год с удовольствием ходит к Вам в центр. Теперь мы умеем писать, читать, считать и решать маленькие задачки. Большое спасибо нашему педагогу Виктории Викторовне – это невероятный педагог.

Наша перша вчителька, Наталія Василівна! Велике вам ДЯКУЮ від чистого серця за Вашу безцінну працю і досвід, яким Ви радо з нами ділилися! Бажаю навчальному центру «Уніка» довгих років успішної діяльності.

Отриманими знаннями в «Уніці» задоволена і дитина і батьки. Ми підемо до першого класу вміючи читати, писати і рахувати в межах 20. Дитина зрозуміло, як потрібно себе вести на заняттях. Ви зацікавили дитину навчанням.
Бажаємо вашому центру розвитку. Ви допомагаєте нашим дітям зацікавитися навчанням, що дуже важливо.

Викладач є професіоналом з високим рівнем знань та добре находить спільну мову з дітьми. Завжди доброзичлива до дітей та батьків. Моя дитина з задоволенням ходить на уроки. Бажаю успіхів та задоволення від роботи.

Дякуємо за уважне та чуйне відношення до дитини. Дитина стала більше розуміти англійську мову. Із задоволення в свої 5 років йшла на заняття до вас. Викладач професійно та цікаво проводила заняття.

Висловлюємо велику вдячність центру «Уніка» за вашу майстерність та професіоналізм. З Вами пізнали перший смак навчання, з великим задоволення відвідуємо ваші уроки. Дякуємо Вам, що прищепили нашим дітям любов до знань.

Очень благодарна учебному центру «Уника», особенно Викторие Викторовне, за ответственный, увлекательный, интересный подход и отношение к дочери Кире. За год обучения Кира очень подтянула свои знания, много узнала нового. Ребенок ходил на занятия с ОГРОМНЫМ удовольствием и желанием.